„Wspinanie to okazja do spojrzenia na wszystko z zupełnie innej perspektywy.”

Różnorodność jest solą życia, pozwoli Ci rozwinąć umiejętności, powstrzyma od stagnacji, podtrzyma motywację.

Ben Moon

Najlepszym wspinaczem jest ten kto czerpie z tego najwięcej Radości!!!

Alex Lowe

Obozy wspinaczkowe juniorzy

Chęć do wspinania to jedyny warunek !!!

 • 2-8 dni wspinania
 • grupy do max. 5 osób/ dwóch instruktorów
 • Na takim biwaku wspinamy się w rozmaitych formacjach skalnych, pokonujemy mnóstwo dróg wspinaczkowych. Uczymy się jak bezpiecznie przebywać w skałach. Wspinamy się zarówno „z dołem” jak i „na wędkę”. Poziom trudności dróg dostosowany jest do umiejętności wspinaczy.
 • Zajęcia prowadzone są przez zawodowych instruktorów wspinaczki przy użyciu profesjonalnego, atestowanego sprzętu wspinaczkowego. Sprzęt używany do wspinaczki jest bezpieczny i posiada potrzebne atesty i certyfikaty (CE, UIAA). Wszystkim uczestnikom zapewniamy kompletny sprzęt wspinaczkowy. Jedynie we własnym zakresie można zaopatrzyć się w obuwie do wspinania i woreczek z magnezją.
 • Firma posiada ubezpieczenie OC. Oferta zawiera ubezpieczenie KL NNW uczestników
 • Zajęcia prowadzone są w formie zabawowej, w radosnej atmosferze, w trakcie której uczestnicy rozwijają i doskonalą takie cechy motoryczne jak: siłę, zwinność, wytrzymałość, szybkość oraz koordynacje ruchową. Wspinanie kształtuje także wartościowe cechy charakteru: odwagę, samodzielność, wytrwałość w dążeniu do określonego celu i wiarę we własne możliwości. Wspinanie doskonale integruje, uczy współpracy i odpowiedzialności za druga osobę. To także doskonały sposób na niwelowanie wad postawy, gdyż jest to sport symetryczny, wykorzystywany z powodzeniem w rehabilitacji ruchowej. Treść zajęć dostosowana jest do wieku i możliwości. Każde zajęcia rozpoczynamy od ogólnorozwojowej rozgrzewki. Nasi podopieczni w trakcie zajęć zapoznają się z bogactwem form i układów ruchowych wspinania, doskonalą technikę wspinaczkową, oswajają się z wysokością, nabierają zaufania do sprzętu i uczą się jego obsługi. Zajęcia kończą się ćwiczeniami wzmacniającymi mięśnie rąk, pleców i brzucha a także ćwiczeniami relaksacyjno- rozciągającymi. Udział w zajęciach umożliwia bezpieczny i bardzo efektywny początek przygody ze wspinaczką. Uczestnicy poznają podstawy dotyczące:
  • Prawidłowej asekuracji,
  • Rodzajów chwytów wspinaczkowych oraz formacji występujących w ścianie,
  • Wspinaczki techniką frontalną i boczną,
  • Sposobów wykorzystania różnych rodzajów chwytów,
  • Technik wspinaczkowych używanych do pokonywania typowych formacji,
  • Taktyki oszczędzania sił podczas wspinaczki,
  • Bezpiecznej wspinaczki z górną asekuracją.

COSTA BLANCA 24-31styczeń 2018

Lecimy do Hiszpanii. Na Costa Blanca potrzebne są: koszulki z krótkim rękawkiem, okulary przeciwsłoneczne i czapka na głowę, co by udaru od słońca nie dostać. Skała i okolice na prawdę godne polecenia. Podejście pod same skały zajmuje maksymalnie 3 minuty. Wygodne noclegi, świetne jedzonko. Super atmosfera!!! Całkowity koszt - zależne od aktualnych cen biletów. Wspólnie kupujemy bilety!

Obozy na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej

W wakacje wyjeżdżamy na 5-cio dniowy obóz wspinaczkowy. Obozy na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej są organizowane dla wszystkich, nawet najmłodszych stanowiąc też często pierwszy kontakt z „prawdziwą skałą”. Starsi zdobywają swoje pierwsze uprawnienia wspinaczkowe - przechodzą kurs wspinaczkowy. Na takim obozie wspinamy się w rozmaitych formacjach skalnych, pokonujemy mnóstwo dróg wspinaczkowych. Uczymy się jak bezpiecznie przebywać w skałach. Wspinamy się zarówno z dołem jak i na wędkę. Poziom trudności dróg dostosowany jest do umiejętności wspinaczy.

Dwudniowe biwak wspinaczkowy na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej

Jura Krakowsko-Częstochowska - Podlesice. Okolica pełna jest skał wapiennych, które są kolebką profesjonalnej wspinaczki sportowej dla wielu słynnych wspinaczy w Polsce. Jura północna to bardzo dobrze przygotowany do wspinaczki rejon. Zajęcia wspinaczkowe prowadzone są w kilku sektorach wspinaczkowych na drogach ubezpieczonych i do tego przeznaczonych. Zorganizowany dla wszystkich, nawet najmłodszych, stanowiąc często pierwszy kontakt z „prawdziwą skałą”. Opcja adresowana do amatorów wspinaczki – zarówno tych początkujących jak i średniozaawansowanych. Zajęcia przewidziane dla grupy max. 5 osób.(decyduje kolejność wpłat) A gdyby chwilkę padało: zajęcia na ściance wspinaczkowej w Podlesicach

Trzydniowy biwak w skałach

Organizowany dla osób powyżej 10 roku życia. Opcja adresowana do nastoletnich amatorów wspinaczki – zarówno tych początkujących jak i średniozaawansowanych. Zajęcia przewidziane dla grupy max. 5 osób. Jura Południowa (okolice Krakowa). Okolica pełna jest skał wapiennych, które są kolebką profesjonalnej wspinaczki sportowej dla wielu słynnych wspinaczy w Polsce. Wspinanie w rejonie dolin takich jak Będkowska, Kobylańska, Szklarki. Jura południowa to bardzo dobrze przygotowany do wspinaczki rejon. Zajęcia wspinaczkowe prowadzone są w kilku sektorach wspinaczkowych na drogach ubezpieczonych i do tego przeznaczonych. A gdyby chwilkę padało: zajęcia na ściance wspinaczkowej.

Instagram

Współpracujemy z: